logo.ab

تعمیرگاه جک S5 در تهران | تعمیرگاه تخصصی JAC

تعمیرگاه جک S5 در تهران با تعمیرکاران مجرب در تعمیرگاه عباسی در خدمت مشتریان گرامی است. برخی از مهم ترین خدمات این مرکز شامل تعمیر موتور، سرویس های دوره ای، تعمیر گیربکس، تعویض تسمه تایم، تعمیر سیستم تعلیق و غیره می شود.
در تعمیرگاه خودروهای چینی عباسی ، تعمیر و تعویض قطعات یدکی با استفاده از قطعات اصلی و باکیفیت و در حضور مشتری انجام می شود.

تعمیرگاه عباسی : تعمیرگاه جک S5 در تهران

تعمیر جک اس 5 در کمترین زمان با گارانتی انجام می شود.

سرویس دوره ای خودروهای جک S5 تعمیر موتور جک S5
تعمیر گیربکس جک S5 تعمیر سرسیلندر جک S5
تعمیر جلوبندی جک S5 تعویض تسمه تایم جک S5
تعمیر سیستم برق جک S5 تنظیم موتور جک S5
دیاگ و عیب یابی جک S5 تعویض گیربکس جک S5
 رفع لاستیک سایی و میزان فرمان جک S5 تعویض دیسک و صفحه کلاچ جک S5

یکی از خودرو های چینی موجود در بازار ایران ، خودروی جک اس 5 می باشد. این خودرو در دو نسخه دستی و اتوماتیک وارد بازار شده است که هر کدام تفاوت های جزئی دارند.

 سرویس های دوره ای جک اس 5

استفاده از سرویس های دوره ای همواره یکی از بهترین راه های سلامت نگه داشتن خودرو و افزایش طول عمر آن به شمار می رود. در سرویس های دوره ای بخش هایی از خودروی شما و یا تمامی قسمت های آن به صورت کامل برسی می شوند و هر گونه مشکلی که وجود داشته باشد برطرف می شود. همچنین این کار از وقوع مشکلاتی که ممکن است در آینده رخ دهند نیز جلوگیری می کند.

 تعمیر گیربکس جک اس 5

گیربکس در خودروی جک اس 5 شامل دو نوع دستی و اتوماتیک می باشد. در نوع اتوماتیک نیروی تولید شده توسط موتور با استفاده از جریان روغن انتقال پیدا می کند. این نوع گیربکس ها نسبت به گیربکس های دستی مقداری حساس تر هستند.
در خودرو های جک اس 5 مشکلات رایجی که مربوط به خراب شدن گیربکس می شوند عبارت اند از کند شدن حرکت، لرزش خودرو در هنگام دنده عقب و گاز نخوردن خودرو.
یکی از دلایلی که ممکن است باعث به وجود آمدن چنین مشکلاتی شود، خراب شدن سیستم خنک کننده روغن گیربکس است. توصیه می شود هر چند وقت یکبار روغن گیربکس خودروی خود را برسی و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.
در صورت برخورد با چنین مشکلی می توانید به تعمیرگاه عباسی مراجعه کنید و مشکل گیربکس خود را برطرف کنید.

تعمیر موتور جک اس 5

خودروی جک اس 5 دارای موتوری با 4 سیلندر و 16 سوپاپ می باشد . موتور این خودرو همچنین مجهز به توربو می باشد که باعث افزایش گشتاور خودرو می شود.
یکی از دلایل رایج خراب شدن موتور خودرو، تعویض نکردن روغن موتور می باشد. روغن موتور یکی از مهم ترین اجزای موتور می باشد. در صورت عوض نکردن روغن، موتور خودروی شما از کار میفتد و مجبور به تعمیر و یا تعویض آن می شوید.

دیاگ جک اس 5

به طور کلی، دیاگ دستگاهی است که به منظور عیب یابی خودرو از آن استفاده می شود. تعمیرکاران با استفاده از این دستگاه بسیار راحت تر می توانند مشکلات خودرو ها را شناسایی کنند.
قطعات الکتریکی اکثر خودرو ها از جمله جک اس 5، دارای سنسور هایی می باشند. جهت استفاده از دستگاه دیاگ ابتدا آن را با استفاده از کابل به خودرو متصل می کنند.سپس دستگاه تمامی اطلاعات این سنسور ها را به کامپیوتری که به خودرو و دستگاه دیاگ متصل شده است منتقل می کند و تعمیرکار می تواند پروسه عیب یابی را آغاز کند.

تعمیر جلوبندی جک اس 5

جلوبندی خودرو بخشی است که از قسمت های داخلی خودرو و موتور محافظت می کند. از این رو مراقبت از آن تعمیر به موقع در صورت خرابی بسیار ضروری است.
یکی از مشکلات جلوبندی خودرو های جک اس 5 مربوط به ساییدگی لاستیک های خودرو می باشد . هنگامی که لاستیک های خودرو دچار ساییدگی شوند، در هنگام حرکت و دور زدن، از لاستیک ها صدا هایی ایجاد می شود.
این موضوع نشان دهنده وجود مشکل در جلوبندی خودرو می باشد که باید هر چه سریع تر آن را برطرف کنید.

تعویض تسمه تایم جک اس 5

در خودرو های جک اس 5 از تسمه تایم استفاده شده، اما در برخی مدل های دیگر این خودرو مانند جک اس 3 از زنجیر تایم استفاده شده است.
جنس تسمه تایم از لاستیک است و بیرون موتور نصب می شود. با توجه به این که جنس آن از لاستیک است، لازم است که هر چند وقت یکبار آن را با استفاده از روغن موتور، روغن کاری کنید.
پارگی و خراب شدن تسمه تایم خودرو در هنگام حرکت ممکن است مشکلات جدی را برای خودرو ایجاد کند. به طور کلی توصیه می شود هنگامی که با خودروی خود حداکثر 50 هزار کیلومتر را طی می کنید تسمه تایم را تعویض کنید. البته توجه داشته باشید تاریخ استفاده از تسمه تایم در صورت استفاده نکردن از خودرو ممکن است بگذرد. در چنین مواقعی نیز باید تسمه تایم تعویض شود.

تعمیرگاه جک S5
تعمیرگاه جک S5

تعمیر و تعویض واشر سر سیلندر جک اس 5

واشر سر سیلندر در خودرو های جک اس 5 وظیفه دارد محفظه احتراق را ببند. این قطعه همچنین وظیفه روانکاری سیلندر ها را بر عهده دارد و باید همواره آن ها را روغن کاری کند.
سر سیلندر خودرو ممکن است به دلیل بالا بودن دمای موتور ترک خودرگی شود و با خرابی مواجه شود.
واشر سر سیلندر همانند هر قطعه دیگری پس از مدتی دچار فرسودگی می شود نیاز به تعویض پیدا می کند. تعمیرکارن تعمیرگاه عباسی در کوتاه ترین زمان می توانند واشر سر سیلندر خودروی شما را تعویض کنند.

تعمیر سیستم تعلیق جک اس 5

سیستم تعلیق خودروهای جک اس 5 شامل فنر ها، کمک فنر ها و قطعاتی از این قبیل می شود.سیستم تعلیق خودرو به دلایل مختلفی ممکن است دچار خرابی شود نیاز به تعمیر پیدا کند. به عنوان مثال اگر هنگام عبور از سرعت گیر صدا های غیر معمول و یا صدای جیر جیر به گوشتان می رسد، می توان نتیجه گرفت که کمک فنر ها فرسوده و یا دچار آسیب شده اند.
این گونه مشکلات را باید سریعا برطرف کنید تا از وقوع مشکلات جدی تر جلوگیری شود.

برای مراجعه به تعمیرگاه جک S5 در تهران با تعمیرگاه عباسی تماس بگیرید.

تعمیرگاه عباسی : تعمیرگاه تخصصی خودروهای چینی

جک - لیفان - ام وی ام - چری - جیلی - برلیانس - هایما و...

2 پاسخ

  1. سلام …من جک برج ۴ s5 98 با کارکرد ۱۴ هزار تا دارم و ماشینم تو پارکینگ خوابیده …

    غرض نیاز به تعویض تسمه تایم داره؟

    و اینکه با توجه به کم کاری ماشین اگر تسمه تایم عوض کنم باید بربرینگها و قطعات مربوطه هم عوض بشه یا خیر؟

    باتشکر فروان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *