logo.ab

تعمیرگاه جک در تهران | تعمیرگاه تخصصی JAC

تعمیرگاه عباسی یکی از مراکز تخصصی و تعمیرگاه جک در تهران است که مشتریان می توانند سطح بالایی از خدمات و تعمیر خودروی جک را دریافت دارند.

خدمات قابل ارائه برای تعمیر خودروهای جک توسط تعمیرگاه عباسی چیست؟

تکنسین های این مرکز در زمینه تعمیر انواع مدل های خودروی جک تخصص داشته و برای تعمیر و سرویس دستگاه خدمات زیر را ارائه می دهند:
– تعمیر مشکلات مربوط به موتور و گیربکس های دستی و اتوماتیک
– برطرف کردن ایرادات و تعمیر گیربکس و گاردان
– تعمیر دیفرانسیل و ترانسفر خودرو
– تعمیر سیلندر و سرسیلندر
– تعمیر مشکلات مربوط به جلوبندی خودرو
– بررسی و تعمیر مشکلات مربوط به کولر و بخاری خودرو، ایربگ ها ، کمربند و…
– دیاگ زدن خودرو جک برای عیب یابی کامل خودرو
– تعویض روغن موتور و گیربکس
– تعویض تسمه تایم – کیت زنجیر تایم

– بررسی ترمز برقی، ecu موتور، رادار و گیربکس و برطرف کردن ایرادات آن ها
– تعمیر مشکلات مربوط به قطعات برقی و سیم کشی اتومبیل
– بررسی چراغ چک خودرو و عیب یابی خطای ظاهر شده توسط این چراغ ها
– سرویس کامل خودرو جک به صورت دوره ای و شناسایی ایرادات جزئی و رفع آنها که باعث جلوگیری از خرابی های گسترده تر در اتومبیل می شود.

🚩 آدرس و موقعیت تعمیرگاه عباسی در مسیریاب ها ( کلیک کنید )

تعمیرگاه تخصصی خودروهای جک در تهران

تعمیرگاه تخصصی جک S3
تعمیرگاه تخصصی جک S5
تعمیرگاه تخصصی جک J5
تعمیرگاه تخصصی جک J4
تعمیرگاه تخصصی جک J3 و ….

دلایل انتخاب تعمیرگاه عباسی از سوی مشتریان برای تعمیر خودروی جک در تهران چیست؟

1- تعمیرگاه عباسی یکی از مراکز تخصصی در زمینه تعمیر انواع مدل های خودروی جک است که در این زمینه دارای سال‌ها تجربه کاری می باشد.
2- همکاری با تعمیرکاران ماهر و متخصصی که با اجزا و قطعات این خودروها و انواع خرابی های آنها آشنایی کامل داشته و تنها با یک بررسی ساده می توانند منبع مشکل را شناسایی و برطرف کنند ، باعث شده است که تعمیرگاه عباسی انتخاب اول مشتریان برای تعمیر خودروی جک خود باشد.
3- از جمله دلایل دیگری که باعث می شود تعمیرگاه عباسی انتخاب اول مشتریان برای تعمیر خودروهای جک باشد هزینه های مقرون به صرفه و حداقل دستمزد برای کارهای تعمیراتی است که از سوی تعمیرگاه دریافت می‌شود.
4- استفاده از لوازم یدکی اصل در صورت نیاز به تعویض قطعات از جمله مزایای دیگر این مرکز است.

برخی از مشکلات رایج خودرو ها

جک از جمله خودروهای شاسی بلند چینی است که بدلیل طراحی زیبا و آپشن های متعددی که دارد دارای طرفداراران زیادی در ایران است و همچنین بدلیل قیمت مناسب و کیفیت قطعات بکار رفته در آن مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است .
اما فراموش نکنید در کنار مزایا ، این خودروها نیز ممکن است با آسیب قطعات و خرابی مواجه شده و نیاز به تعمیر داشته باشند . در این گونه موارد صاحبان چنین خودروهایی برای اینکه دوباره بتوانند با خیال راحت با خودروی خود رانندگی کرده و از آن استفاده کنند باید ماشین خود را بدست تعمیرکاران خبره و کاربلدی بسپارند که در زمینه تعمیر خودروهای جک استاد بوده و به خوبی از عهده امور تعمیراتی این دستگاه ها بر می آیند .
تعمیرکاران تعمیرگاه عباسی که به عنوان یکی از مراکز تخصصی ، تعمیر خودرو جک در تهران شناخته می شود از جمله تکنسین های حرفه ای هستند که می توانند در مدت زمان کوتاهی مشکلات خودرو را برطرف کنند . این افراد بدلیل شرکت در دوره های آموزشی بصورت مداوم و منظم دارای علم بروزی در زمینه تعمیرات این خودروها بوده و برای انجام این کار از تجهیزات پیشرفته ای نیز استفاده می کنند، بنابراین می توانید با خیال راحت تعمیرات خودروی جک خود را به آنها بسپارید.

1. روشن شدن چراغ های هشدار خودرو

هنگامی که سنسور های خودرو متوجه یک ایراد یا نقص در خودرو شوند، واحد کنترل موتور خودرو یا ECU باعث روشن شدن چراغ های هشدار می شود.
روشن شدن این چراغ ها حاکی از آن است که مشکلات جدی در خودرو وجود دارد که باید برطرف شوند.
در صورتی که چراغ های هشدار دهنده خودروی شما شدند، بهتر است هر چه سریع به یک تعمیرگاه مراجعه کنید.
تکنسین های تعمیرگاه عباسی با بررسی دقیق و کامل خودرو شما علت اصلی روشن شدن چراغ های هشدار دهنده خودرو را تشخیص می دهند و آن را برطرف می کنند.

2. شنیده شدن صدا های بلند و شبیه به انفجار از موتور خودرو

از مشکلات حیاتی و مهمی که ممکن است در بسیاری از خودرو ها رخ دهد، مربوط به زمانی است که محفظه احتراق خودرو دچار مشکل شده باشد و سوخت و هوا به خوبی در آن مخلوط نشوند. این موضوع منجر به شنیده شدن صدایی شبیه به انفجار از موتور خودرو می شود.
محفظه احتراق وظیفه دارد انرژی و توان کافی را برای به حرکت در آمدن خودرو تولید کند. بنابراین هنگامی که این بخش با مشکلی رو به رو شود، خودرو ممکن است دچار آسیب های جدی شود.
در نتیجه اگر متوجه صدایی غیر معمول از موتور خودروی خود شدید، نشان از وجود مشکل در محفظه احتراق می باشد که می توانید با مراجعه به تعمیرگاه عباسی آن را تعویض کنید و مشکل خودروی خود را برطرف کنید.

3. افزایش بیش از حد مصرف سوخت

میانگین مصرف سوخت در خودرو ها مقدار مشخص و معینی دارد. اما گاهی اوقات مصرف سوخت خودرو بیش از حد مشخص شده می باشد. این موضوع یکی از مشکلات رایجی است که در بسیاری از خودرو ها، همچنین خودروی های جک رخ می دهد.
چنین مشکلی به دلیل وجود مشکل و یا اختلال در سیستم سوخت رسانی خودرو مانند فیلتر های سوخت و هوا، سنسور های جریان هوا و غیره رخ دهد.
برای جلوگیری از رخ دادن این مشکل راه های مختلفی همچون تمیز کردن فیلتر های سوخت و هوا، تنظیم سوزن ژیگلور، تنظیم میزان فوران انژکتور ها و غیره وجود دارد. اما بهترین راه حل جهت جلوگیری و همچنین برطرف کردن این مشکل، استفاده از خدمات سرویس های دوره ای می باشد.
در خدمات سرویس دوره ای تعمیرگاه عباسی، سیستم سوخت رسانی خودروی شما به طور کامل برسی می شود و تمامی فیلتر های آن تمیز و تعویض نیز می شوند و همچنین از مصرف سوخت بی رویه خودرو نیز جلوگیری می شود.

تعمیرگاه جک در تهران
تعمیرگاه جک در تهران

4. خراب شدن سیستم ترمز خودرو

سیستم ترمز در خودرو، همانند دیگر بخش ها و سیستم های خودرو پس از مدتی استفاده و گذشت زمان دچار مشکلاتی می شود.  این سیستم از مهم ترین سیستم های خودرو ها می باشد که در صورتی که با مشکل مواجه شود می تواند علاوه بر خودرو، سلامت سرنشین را نیز به خطر بیاندازد.
هنگامی کی در این سیستم مشکلی وجود داشته باشد در خودرو علائمی ایجاد می شود که برخی از آن ها شامل نرم شدن پدال ترمز، سوت کشیدن خودرو و غیره می باشد.
در صورتی که علائم خرابی سیستم ترمز را در خودروی خود مشاهده کردید، سریعا به تعمیرگاه مراجعه کنید زیرا همانطور که گفته شد این مشکل برای جان افراد می تواند بسیار خطرناک باشد.

5. شکستن و خراب شدن موتور استارتر

موتور استارتر از قطعات مهم خودرو می باشد که باعث به کا افتادن موتور خودرو و یا به عبارتی شروع حرکت خودرو می شود.  از عواملی که منجر به خراب شدن موتور استارتر می شوند می توان به آسیب دیدن سلنوئید ها، ایجاد خطای الکتریکی در خودرو و غیره اشاره کرد.
در صورتی که این قسمت از خودرو دچار آسیب شود، خودرو دیگر قادر به حرکت کردن نمی باشد.
از آنجایی که این قطعه بسیار مهم می باشد بهتر است برسی و عیب یابی آن را به افراد با تجربه و متخصص در این زمینه بسپارید.

تعمیرگاه عباسی : تعمیرگاه تخصصی خودروهای چینی

جک - لیفان - ام وی ام - چری - جیلی - برلیانس - هایما و...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *